Українська гральна рада GC-UA підписала угоду про співпрацю з Асоціацією українських банків
Українська гральна рада GC-UA підписала угоду про співпрацю з Асоціацією українських банків

Партнерство уклали задля розвитку платіжних інструментів та прозорої роботи грального бізнесу.

Документ передбачає розвиток фінтех-інструментів проведення платежів та банківських продуктів. Це дозволить законно приваблювати міжнародні компанії на обслуговування в банківський сектор України і забезпечити прозорий розвиток грального бізнесу.

Також партнерство дозволить сторонам сприяти реалізації гемблінг-проєктів і здійсненню широкого спектра програм – від міжнародних до місцевих.

Виконавча директорка GC-UA Юлія Макарова заявила, що підписання меморандуму є важливим кроком для обох сторін, які зацікавлені у вдосконалені нормативно-правових актів та законодавства, яке стосується грального бізнесу і фінансової систем України.

Меморандум сприятиме інформаційний, організаційній і консультаційній підтримці представників грального бізнесу і банківської сфери.

Додамо, що представники GC-UA нещодавно звернулися до Верховної Ради щодо законопроєкту № 2713-д. Так, асоціація підтримала запропоновані податкові ставки та направила власні правки та пропозиції до фінкомітету для другого читання законопроєкту.

Джерело: https://logincasino.com.ua/news/ukraiynska-gralna-rada-gc-ua-pidpisala-ugodu-pro-spivpracy-z-asociaciey-ukraiynskih-bankiv