У GC-UA розповіли про недоліки оформлення ліцензії на ігрове обладнання
У GC-UA розповіли про недоліки оформлення ліцензії на ігрове обладнання

Незалежне об’єднання операторів грального бізнесу України GC-UA звернулося з відкритим листом до Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) з проханням удосконалити процедуру отримання ліцензії на ігрове обладнання, в тому числі ігрові автомати.

У GC-UA наголошують, що оформлення ліцензії потребує надто багато документів. Частина дублюється і є дуже об’ємною. Як пояснили в асоціації, заявнику доводиться надавати тисячі аркушів документації про приміщення, які вже були подані до КРАІЛ при отриманні ліцензії на діяльність, а також готувати документи на кожен ігровий автомат.

GC-UA просить спростити процедуру оформлення документів, щоби учасники грального бізнесу могли швидше отримати ліцензії. Крім цього, відмова від зайвої бюрократизації процесу дозволить знизити навантаження на регулюючий орган КРАІЛ.

В асоціації готові приєднатися до розробки необхідних змін у законодавстві, які дозволять спростити процедуру видачі документів.

Зазначимо, що раніше GC-UA зверталося до КРАІЛ з приводу опису ідентифікаційної картки гравця. В асоціації заявили, що таке рішення ускладнить роботу гральних наземних закладів, оскільки учасники ринку не зможуть робити такі карти на місці. Нововведення, на думку GC-UA, позбавить операторів можливості оперативно реєструвати гравців.

Джерело: Gamingpost