Українські ліцензіати: GGPoker
Українські ліцензіати: GGPoker

Міжнародний бренд GGPoker отримав ліцензію на діяльність в Україні (ТОВ «НСУС ЮА») 11 серпня 2021 року. Відтоді йде розробка та тестування унікального рума, який створюється спеціально для гравців з локалізацією UA. Нещодавно були представлені українські амбасадори бренду – відомі покерні гравці та популярні стрімери Денис SantaZzz Чуфарін та Єгор BigGOGI Зарев. Презентація відбулася у відеоформаті.

Слід зазначити, що GGPoker успішно співпрацює з зірками світової індустрії. Так представниками бренду є володар шести браслетів Світової серії покеру, “Гравець десятиліття” за версією GPI канадієць Даніель Негреану; легендарний американський покерист та актор Ден Білзерян; найкращий гравець Німеччини, якого називають “покерним вундеркіндом”, Федор Хольц.

Також GGPoker відомий завдяки проведенню наймасштабніших покерних турнірів. У 2020-тому за грандіозний онлайн-івент WSOP (Світова серія покеру) з призовими $27,5 млн покер-рум отримав відзнаку Книги рекордів Гіннеса.

Серед переваг онлайн покер-руму – комфортна гра, технологічний софт, низка власних унікальних продуктів та велике ком’юніті гравців різних рівнів.