США знову б’є рекорди по доходах від азартних ігор
США знову б’є рекорди по доходах від азартних ігор

Американська ігрова асоціація оприлюднила звіт, згідно з яким американський сектор гемблінгу у 2021 році заробив понад 53 млрд доларів. У звіті пораховано прибуток лише із національних казино та мобільних додатків – це новий рекорд США по прибутках. 

Дохід виріс на 21% у порівнянні з попереднім річним рекордом, який було встановлено до початку пандемії у 2019 році. Із 34 ігрових юрисдикцій країни 23 встановили рекорди за весь рік доходів від ігор.

Згідно зі звітом, Лас-Вегас Стріп досі є королем азартних ігор в Америці: минулого року місто принесло понад 7 млрд доларів валового доходу від ігор. Друге місце займає Атлантік-Сіті з валовим доходом від ігор у 2,6 млрд доларів, а третє місце займає Чикаголенд із 2 млрд доларів.

В минулому році сукупний дохід від ігрових автоматів, столів і букмекерів досяг 45,62 млрд доларів, або 85% від загального доходу від азартних ігор. Ігрові автомати залишаються улюбленою розвагою американців: дохід від слот-машин зріс на 10% у порівнянні з 2019 роком, тоді як дохід від настільних ігор за той же час зріс лише на 1,1%.