Денис Дзюбенко про податок на виграш, можливість залучити інвестиції в сферу азартних ігор…
Денис Дзюбенко про податок на виграш, можливість залучити інвестиції в сферу азартних ігор…

Голова правління GC-UA та директор CIS SIGMAGroup Денис Дзюбенко про податок на виграш, можливість залучити інвестиції в сферу азартних ігор, як зробити гральний ринок в Україні перспективним:

«Міжнародна практика свідчить про те, що досить складно забороняти і повністю контролювати нелегальний сегмент азартних ігор, особливо в онлайн. Високі ставки оподаткування, в тому числі податок на виграш, будуть зеленим коридором для оперування офшорних компаній в онлайн і відкриття нелегальних ігрових залів, які не контролює держава. Це великі соціальні ризики. Тому потрібно створювати прозорі правила, щоб ринок був контрольованим і білим», – зазначив Дзюбенко.

За його словами, податку на виграш практично ніде у світі немає, оскільки це призводить до гри на нелегальних майданчиках, де такого податку немає і, відповідно, клієнтові вигідніше завжди грати на таких платформах.

«Держава отримає тільки плюси від рішення знизити ставки оподаткування. Це регульований ринок, величезний потік туристів, які приїжджатимуть у разі відсутності додаткових податків, які є зараз у Грузії, Білорусі та інших сусідніх країнах», – наголосив Дзюбенко.