GC-UA уклала меморандум з Асоціацією грального бізнесу Грузії
GC-UA уклала меморандум з Асоціацією грального бізнесу Грузії

Як повідомляється на сайті Гральної ради України (GC-UA), 11 листопада у Тбілісі документально затвердили співпрацю з Асоціацією грального бізнесу Грузії (GGA). В межах співпраці планують обмінюватися досвідом, рекомендаціями, підтримувати освітню діяльність.

GC-UA уклала меморандум з Асоціацією грального бізнесу Грузії

Джерело фото: gc-ua.com

Українську асоціацію представляли Артем Кузьменко, виконавча директорка GC-UA Юлія Макарова та член КЕР при КРАІЛ Андрій Астапов. Після підписання угоди сторони проведуть кілька робочих зустрічей, на яких обговорять подальші напрями спільної роботи.

Згідно з меморандумом, GC-UA та GGA зобов’язалися: співпрацювати з операторами-членами спілок, розробляти заходи для підтримки принципів сторін, співпрацювати у сфері реалізації державної політики в правоохоронній сфері, підтримувати освітню діяльність, просувати принципи відповідальної гри, обмінюватися досвідом для операторів та між спілками.

Голова адміністрації GGA Георгій Мамулаїшвілі вважає цей документ важливим, оскільки він поглибить співпрацю України та Грузії, покращить бізнес-середовище та допоможе сторонам затвердити принципи відповідальної гри та прозорого ринку.

Юлія Макарова зазначила, що міжнародна співпраця це той інструмент, який дозволить динамічно розвивати внутрішній ринок, оскільки є можливості вивчити та застосувати міжнародні практики.

Андрій Астапов додав, що ця угода дозволить сторонам надати підтримку у різних напрямах для розвитку індустрії азартних ігор в обох країнах.

Переговори про підписання меморандуму почалися між Юлією Макаровою та Георгієм Мамулаїшвілі на SBC Summit CIS.

Джерело: https://logincasino.com.ua/news/gc-ua-uklala-memorandum-z-asociaciey-gralnogo-biznesu-gruziiy